Day/Date Time Home   Visitor Field Game #  
Womens - U8              
Saturday September 25   All teams     Jamboree    
Womens - U12              
Saturday September 25   All teams     7v7 Tournament    
Womens - U15              
Saturday September 25   All teams     7v7 Tournament    
Womens - U19              
Saturday September 25   All teams     7v7 Tournament    
U7              
Sunday September 19 9:00 AM Chilliwack 1   Chilliwack 2 Chilliwack Sec. T0701  
Sunday September 19 9:00 AM Langley 1   Langley 2 Yorkson T0702  
Sunday September 19 9:00 AM Ridge Meadows 1   Adanacs Arthur Peake/Golden Ears T0703  
Sunday September 19 9:00 AM Ridge Meadows 3   Ridge Meadows 2 Arthur Peake/Golden Ears T0704  
Sunday September 19 11:30 AM Burnaby   Delta Burnaby Lake West 3 T0705  
Sunday September 19 1:30 PM Port Coquitlam   Mission Gates 1 T0706  
U9              
Sunday September 19 8:30 AM Adanacs 1   Adanacs 2 Fridge T0901  
Sunday September 19 10:30 AM Chilliwack   Mission Chilliwack Sec. T0902  
Cancelled 10:30 AM Langley   Port Coquitlam Yorkson T0903  
Sunday September 19 10:30 AM Ridge Meadows 1   Ridge Meadows 2 Arthur Peake/Golden Ears T0904  
Sunday September 19 1:00 PM Burnaby   New Westminster Burnaby Lake West 3 T0905  
Sunday September 19 BYE Delta          
U11              
Sunday September 19 9:00 AM New Westminster   Burnaby Queen's Park East T1101  
Sunday September 19 10:00 AM Adanacs 1   Ridge Meadows 1 Fridge T1102  
Sunday September 19 11:30 AM Adanacs 2   Langley 2 Fridge T1103  
Sunday September 19 12:00 PM Delta 2   Ridge Meadows 2 Holly T1104  
Sunday September 19 12:00 PM Langley 1   Delta 1 Yorkson T1105  
Sunday September 19 2:30 PM Mission 2   Chilliwack 2 Mission Sports Park T1106  
Sunday September 19 3:45 PM Mission 1   Port Coquitlam Mission Sports Park T1107  
TBR   Richmond/Vancouver   North Shore TBA T1108  
Sunday September 19 BYE Chilliwack 1          
U13              
Sunday September 19 10:00 AM Valley   Mission Abbotsford Sr. Sec. T1301  
Sunday September 19 10:30 AM New Westminster   Langley 2 Queen's Park East T1302  
Sunday September 19 12:00 PM Chilliwack   Delta Chilliwack Sec. T1303  
Sunday September 19 12:00 PM Ridge Meadows 2   Ridge Meadows 3 Arthur Peake/Golden Ears T1304  
Sunday September 19 1:00 PM Adanacs 1   Langley 1 Fridge T1305  
Sunday September 19 2:30 PM Adanacs 2   Adanacs 3 Fridge T1306  
Sunday September 19 3:00 PM Port Coquitlam 1   Ridge Meadows 1 Gates 1 T1307  
Sunday September 19 4:00 PM Surrey   Richmond/Vancouver 2 Newton Athletic T1308  
Sunday September 19 4:30 PM Port Coquitlam 2   Burnaby Gates 1 T1309  
Sunday September 19 BYE Richmond/Vancouver 1        
U15              
Saturday September 18 6:00 PM Chilliwack   Mission Chilliwack Sec. T1501  
Sunday September 19 1:30 PM Delta   New Westminster Holly T1502  
TBR 1:30 PM Langley 1   Adanacs 1 TBA T1503  
Sunday September 19 1:30 PM Ridge Meadows 1   Port Coquitlam Arthur Peake/Golden Ears T1504  
Sunday September 19 4:00 PM Adanacs 2   Ridge Meadows 2 Fridge T1505  
TBR   Richmond/Vancouver 1 North Shore TBA T1506  
Sunday September 19 5:30 PM Surrey 1   Burnaby Newton Athletic T1507  
Sunday September 19 7:00 PM Surrey 2   Richmond/Vancouver 2 Newton Athletic T1508  
Sunday September 19 BYES Langley 2   Ridge Meadows 3      
U18              
Saturday September 18 7:30 PM Chilliwack   Valley Chilliwack Sec. T1801  
Sunday September 19 12:00 PM New Westminster   Burnaby Queen's Park East T1802  
Sunday September 19 3:00 PM Delta   Adanacs 1 Holly T1803  
Sunday September 19 3:00 PM Ridge Meadows 1   Langley Arthur Peake/Golden Ears T1804  
Sunday September 19 4:30 PM Ridge Meadows 2   Adanacs 2 Arthur Peake/Golden Ears T1805  
TBR   Richmond/Vancouver   Surrey TBA T1806  
Sunday September 19 BYE Port Coquitlam